У липні 2021-го Фонд енергоефективності відзначає третю річницю з дня реєстрації. Його діяльність спрямована на підтримку енергоефективних заходів по всій країні через надання грантів для ОСББ в рамках програми «Енергодім».

Як зазначили у Мінрегіоні, за весь час діяльності до установи надійшло понад 700 заявок від ОСББ на участь у програмі. Загальна вартість проектів перевищила 5,7 млрд грн.

За три роки 228 громад стали партнерами фонду в підтримці енергомодернізації житлового фонду, 116 громад вже отримали допомогу в розробці нових або адаптації чинних програм співфінансування енергоефективних заходів. Загальний бюджет програм становить понад 100 млн грн. Це означає, що понад 9 тисяч ОСББ можуть користуватися місцевою підтримкою у впровадженні енергоощадних заходів у своїх оселях.

Для технічних фахівців фонд розробив Альбом технічних рішень. Інформація, наведена в альбомі, може бути використана при розробці проектної документації для термомодернізації більшості існуючих багатоквартирних житлових будинків.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
29 Липень, 2021