Днями чинності набули законодавчі зміни, які крім іншого передбачають вільний доступ до Держреєстру речових прав на нерухомість.

Згідно із нововведеннями, фізособи і юридичні особи мають право одержати дані по об’єктах нерухомості, які їх цікавлять. Що стосується форми надання інформації, то запитувач може отримати відомості як в електронному, так і в паперовому вигляді.

Причому в електронній формі інформацію можуть надати і через сайт Укрдержреєстру. А ось для того, щоб отримати дані в паперовому вигляді, необхідно особисто подати відповідну заяву органам реєстрації прав та нотаріусам або відправити її в ці інстанції поштою. У такому випадку порядок надання відомостей буде визначений Кабміном.

Варто окремо зазначити, що на прохання власника або іншого правовласника орган держреєстрації може надати йому дані про всіх осіб, які отримали інформацію про зареєстровані права та їх обтяження, що належать цьому власнику. Вищезгадані відомості надаються у вигляді виписки.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
01 Грудень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>