1). Незалежна експертна оцінка земельної ділянки – визначення ринкової вартості ділянки незалежним експертом, який має відповідну сертифікацію та ліцензію на проведення оціночної діяльності.

Проведення експертної оцінки земельної ділянки необхідно в наступних випадках: – Відчуження земельної ділянки – Оформлення договору застави / іпотеки, – Для пред’явлення відповідної інформації до суду – При передачі ділянки в статутний капітал або на баланс юридичної особи.

Документи, для проведення експертної оцінки ділянки:

  • Копія правовстановлюючого документа (Держакт / свідоцтво права власності, договір купівлі-продажу або дарування, свідоцтво про право на спадщину) на земельну ділянку;
  • Копія паспорту, ідентифікаційного коду власника.

«Укрземконсалт» гарантує об’єктивність і правильність звітів про незалежну експертну оцінку земельних ділянок, а також дотримання всіх принципів професійного підходу та повну конфіденційність інформації.

2). Реєстрація права власності на земельну ділянку в Укрдержреєстрі – кінцевий і юридично необхідний етап, що підтверджує Ваше право власності (оренди, користування) на земельну ділянку в результаті землевідведення / приватизації ділянки, поділу та об’єднання ділянок, оформлення договору купівлі-продажу (дарування), а також при отриманні ділянки у спадщину.

Після реформи 2013 року в сфері реєстрації прав на нерухоме майно, в тому числі і на землю, повноваження з реєстрації прав власності на земельні ділянки перейшли Державній реєстраційній службі України, а також був створений новий Єдиний реєстр прав, в який Ви зобов’язані внести інформацію про ваші права на земельну ділянку.

Документи, необхідні для реєстрації в Укрдержреєстрі земельної ділянки:

  • Оригінал правовстановлюючого документа (договір купівлі-продажу, договір дарування, свідоцтво про право власності, свідоцтво про право на спадщину і т.п) і його нотаріальна копія;
  • Витяг з Державного земельного кадастру;
  • Копії паспортів (1, 2 стор і прописка) та ідентифікаційних кодів власників;
  • Нотаріальна довіреність на представлення інтересів з оформлення права власності в Укрдержреєстрі.

Юристи «Укрземконсалт» готові надати Вам допомогу в реєстрації Ваших прав на земельну ділянку, позбавивши Вас від виснажливих черг, можливої відмови Державного реєстратора в проведенні реєстрації прав на ділянку, забезпечивши Вам захист гарантованого Конституцією права на приватну власність.

3). Консультації з земельних питань – детальний аналіз ситуації та надання відповідей на питання, що грунтуються на земельному законодавстві та устновленій практиці.

У разі виникнення проблемної ситуації, зверніться до юристів «Укрземконсалт» і Ви отримаєте необхідну правову допомогу, включаючи відповіді на Ваші запитання, роз’яснення норм не тільки земельного, а і супутного національного законодавства, рекомендації щодо виходу з ситуації, що склалася.

Фахівці юридичної компанії «Укрземконсалт» здійснюють постійний моніторинг земельного законодавства і проводять консультації з представниками Держземагентства, що допомагає надати кваліфіковану допомогу в проблемних ситуаціях, а також надати якісну консультацію з земельних питань.

«Укрземконсалт» – це перевага!

Для отримання інформації про вартість послуг та отримання первинної консультації, звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
11 Лютий, 2013

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>