Дороги у столиці ремонтуватимуть виключно вночі. Як повідомив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів, наразі розробляються зміни до нормативних документів і напрацьовується проект відповідного рішення.

Про проблему заторів через ремонтні роботи столичній владі нагадали городяни, зареєструвавши на сайті Київради електронну петицію із пропозицією працювати дорожникам виключно в нічний час доби. Утім, звернення не набрало за три місяці достатньої кількості голосів.

Незважаючи на це, столична влада вирішила розглянути зазначену ініціативу як звернення громадян та розробити відповідний проект рішення й винести його на голосування. «Будь-яка робота повинна проводитись відповідно до здорового глузду. І ситуація, коли дорога ремонтується в годину пік, о 8 ранку, коли всі їдуть на роботу, на моє переконання, суперечить здоровому глузду. Тому ми вже дали рекомендації Департаменту транспортної інфраструктури щодо можливості здійснення таких робіт з 9 вечора до 7 ранку», — розповів Прокопів.

Він також пообіцяв, що актуальні звернення громадян, які не набиратимуть достатньої кількості голосів, київська влада все одно перетворюватиме на проекти рішень.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
25 Квітень, 2016