Кабмін схвалив проект постанови «Про внесення змін у додаток 2 до Порядку затвердження титулів об’єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії».

Як нагадали у Мінрегіоні, фінансування капітальних вкладень із залученням бюджетних коштів, коштів держпідприємств, а також кредитів, наданих під держгарантії, здійснюється лише за наявності погоджених та затверджених титулів об’єктів, зокрема, на виконання проектно-вишукувальних робіт.

Наразі кошти на покриття витрат з утримання служби замовника та надання послуг інженера-консультанта передбачаються вартісними показниками рядка «Інші витрати» титулів об’єктів будівництва. Проте, у випадку складання титулу лише на виконання проектно-вишукувальних робіт, можливості фінансування цих витрат на передпроектних стадіях та під час проектування немає, оскільки титул не передбачає такі витрати.

Задля надання відповідного фінансування, проектом урядової постанови пропонується доповнити показники витрат титулу на виконання проектно-вишукувальних робіт для будівництва витратами з утримання служби замовника та з надання послуг інженера-консультанта (у разі його залучення).

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
25 Серпень, 2020