Зміни в порядку формування земельних ділянок та присвоєння їм кадастрових номерів.

З 2013 року набули чинності зміни до земельного законодавства, в тому числі, суттєво змінився порядок формування земельних ділянок. Відповідно до чинного законодавства, при формуванні земельної ділянки, здійснюється її державна реєстрація. У цьому випадку, земельній ділянці присвоюється унікальний номер (кадастровий номер), за яким в державному кадастрі міститься вся технічна інформація про ділянку.

Отримання кадастрового номеру є обов’язковим при будь-якій операції з земельними ділянками, які не були внесені до державного земельного кадастру чи були оформлені державним актом на земельну ділянку до 2003 року та їм не було присвоєно кадастровий номер.

Формування земельної ділянки, здійснюється в наступних випадках:

 • відведення земельної ділянки у власність, оренду, користування;
 • розділ/об’єднання земельних ділянок;
 • безкоштовна передача землі у власність чи оренду;
 • встановлення меж земельної ділянки в натурі (здійснюється при приватизації земельної ділянки);
 • зміна цільового призначення землі;
 • встановлення обмеження на земельну ділянку;
 • оформлення права власності на земельну ділянку та державна реєстрація земельної ділянки.

Порядок формування земельної ділянки

Оформлення земельних ділянок та присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці здійснюється регіональним департаментом Держземагентства. Оформлення земелі здійснюється на основі технічної документації шляхом внесення електронного XML файлу та відкриття поземельної книги в яку заносяться відомості про земельну ділянку, після чого їй присвоюється унікальний кадастровий номер.

Для формування земельної ділянки, необхідно надати нам наступні документи:

Передавши документи для формування земельної ділянки юристам «Укрземконсалт» клієнт витрачає всього 20 хвилин часу і швидше ніж будь-хто інший, отримує гарантований результат – Витяг з ДЗК з присвоєним кадастровим номером.

Укрземконсалт – це перевага!

Для отримання інформації щодо вартості послуг та отримання первинної консультації, звертайтесь за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
18 Лютий, 2013
 • Лідія Стапанівна says:

  Ви державне підприємство чи приватне?

  • tanya says:

   Доброго дня Компанія УкрЗемКонсалт – приватне підприємство.

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>