Кабінет Міністрів прийняв постанову від 16 листопада № 1118 «Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру», повідомили у Держгеокадастрі.

Уряд постановив:

1.      Ліквідувати як юридичні особи публічного права територіальні органи Держгеокадастру за переліком згідно з додатком 1.

2.      Погодитися з пропозицією Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства щодо утворення територіальних органів Держгеокадастру як структурних підрозділів апарату зазначеної Служби за переліком згідно з додатком 2.

Як зазначили у відомстві, замість ліквідованих управлінь будуть утворені територіальні органи Держгеокадастру як структурні підрозділи центрального апарату. За попередніми оцінками, виконувати функції Держгеокадастр зможе зі штатом менше ніж 4 тис. співробітників, а не 10 тис., як є зараз.

Нагадаємо, 16 листопада уряд прийняв постанову № 1113 «Деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин», яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без винятку об’єднаним територіальним громадам.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
18 Листопад, 2020