Держархбудінспекція спростувала інформацію, поширену у ЗМІ, про припинення роботи онлайн-сервісу «Прозора ДАБІ». Сервіс функціонує у звичайному режимі, а інформація у системі оновлюється щоденно, запевнили у інспекції.

З усіх питань щодо роботи сервісу можна звертатися до Управління організаційного забезпечення, зв’язків з громадськістю, ЗМІ та інформатизації за телефоном (044) 291-69-84.

Нагадаємо, що відкрита система розгляду дозвільних документів у будівництві та проведення інспекційних заходів «Прозора ДАБІ» – це онлайн-сервіс, у якому публікується інформація щодо поданих замовниками будівництва документів для отримання дозволів чи сертифікатів, внесення змін, а також про прийняті органом держархбудконтролю рішення та про позапланові перевірки об’єктів будівництва.

За реєстраційним номером звернення чи адресою будівництва кожен може онлайн відслідкувати стан розгляду дозвільних документів. А відкрита система проведення інспекційних заходів у будівництві дозволяє отримати дані про позапланові перевірки об’єктів будівництва – підстави їх проведення, наявність направлення та кінцевий результат заходів контролю.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
17 Вересень, 2019