Місто Ірпінь першим у Київській області отримало нові повноваження в рамках децентралізації системи державного архітектурно-будівельного контролю. Акт приймання-передавання справ від Держархбудінспекції до виконкому місцевої ради підписали голова ДАБІ Олексій Кудрявцев та міський голова Ірпеня Володимир Карплюк.

Нові повноваження дозволяють міській владі контролювати увесь містобудівний цикл — від видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень до введення об’єкту до експлуатації.

Тепер Ірпінь самостійно буде здійснювати функції реєстрації декларативних дозвільних документів на будівництва І-ІІІ категорії складності, перевірки цих будівництв, надавати приписи та виписувати штрафи у разі порушень містобудівного законодавства.

Нагадаємо, що станом на сьогодні ще 9 громад отримали нові повноваження в рамках децентралізації сфери держархбудконтролю. Це великі міста Луцьк, Тернопіль і Маріуполь, а також Чорономорськ на Одещині, Славута на Хмельниччині, міста Дружківка, Красний Лиман, Дзержинськ та Селидове в Донецькій області.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
31 Березень, 2016