Столична влада планує здійснити реконструкцію Контрактової площі та вулиці Сагайдачного з облаштуванням пішохідної зони. Як повідомили у КМДА, вже до «Євробачення» буде звільнено від МАФів територію скверу №3 на Контрактовій і облаштовано там публічний простір.

У столичній владі розповіли, що в них є план реконструкції історичного Подолу та перетворення його на пішохідну зону. Кінцева мета зазначених заходів – зробити Контрактову площу туристично привабливою зоною відпочинку.

Роботи з реконструкції площі відбуватимуться у декілька етапів. Перша черга – запуск тимчасової схеми організації дорожнього руху. Друга черга – реконструкція вулиць Покровської, Андріївської та Сагайдачного (на відрізку від Андріївської до Боричевого узвозу). Третя черга – реконструкція Контрактової площі та вул. Сагайдачного (Контрактова площа стане суцільною пішохідною зоною). Четверта черга – створення транспортно-пересадкового вузла громадського транспорту на Контрактовій площі, з реконструкцією підземного пішохідного переходу, облаштуванням трамвайних і автобусних посадкових платформ.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
19 Квітень, 2017