Уряд схвалив та направив до парламенту законопроект, який передає сільськогосподарські землі, що були виділені у постійне користування, фермерам та їх нащадкам. Йдеться про передачу близько 500 тисяч га в усіх областях України у власність понад 25 тисяч людей.

Землі для ведення фермерських господарств передавалися в 90-х роках на правах довічного успадковуваного володіння та постійного користування. Однак внаслідок внесення змін до законодавства можливість оформити ці ділянки у власність та передати у спадщину була  унеможливлена, що створило юридичні проблеми для великої кількості фермерських господарств.

Відповідний законопроект передбачає, що ділянки, надані засновнику фермерського господарства у постійне користування або довічне успадковуване володіння, за заявою засновника передаються у власність цього господарства.

Залежно від місця розташування ділянки заява подається до місцевого управління Держгеокадастру або органу місцевого самоврядування. До заяви додається технічна документація на ділянку, копії документів, які підтверджують право власності, а в разі смерті початкового одержувача – документ, що підтверджує право успадкування.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
05 Квітень, 2018