Уряд затвердив Положення про Державну службу геології та надр України (Держгеонадра), яким визначив її основні завдання та порядок роботи цього відомства.

Так, згідно з документом, Держгеонадра є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується урядом через міністра екології та природних ресурсів. Відомство здійснює свої повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку територіальні органи.

Основними завданнями Держгеонадр є реалізація державної політики у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр, а також внесення на розгляд Мінекології пропозицій щодо забезпечення формування відповідної політики.

Держгеонадра очолює голова, який призначається на посаду та звільняється з неї Кабміном за поданням голови уряду, внесеним на підставі пропозицій голови Мінекології. Гранична чисельність держслужбовців та працівників Держгеонадр затверджується Кабміном. Структуру апарату затверджує голова служби за погодженням з міністром екології та природних ресурсів. Штатний розпис та кошторис апарату Держгеонадр затверджує його голова за погодженням з Мінфіном.

Служба є юридичною особою публічного права, має печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки, рахунки в органах Казначейства.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
12 Січень, 2016