Уряд прийняв постанову «Деякі питання ведення Державного земельного кадастру» №205, якою визначив порядок надання безпосереднього доступу до відомостей Держземкадастру широкому колу посадових осіб та фаховим спеціалістам.

Згідно з документом, тепер органи державної влади, органи місцевого самоврядування отримають доступ до ДЗК і матимуть можливість користуватися інформацією кадастру при прийнятті управлінських рішень, в тому числі з використанням можливостей Інтернету.

Як зазначається в постанові, заінтересовані особи тепер зможуть самостійно отримувати необхідні відомості про об’єкти Державного земельного кадастру, його картографічну основу, відомості про земельні ділянки, їх власників та користувачів.

Крім того, постановою визначено, за яким порядком надаватимуться витяги та інші документи з ДЗК адміністраторами центрів надання адмінпослуг та уповноваженими особами виконавчих органів місцевого самоврядування. Документом також затверджено порядок проведення стажування у сфері земельних відносин.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
24 Березень, 2016