Міністр юстиції звільнив зі своїх посад керівників і заступників реєстраційної та виконавчої служб міста Києва. Крім того, всі очільники районних реєстраційних та виконавчих служб столиці відсторонені від виконання посадових обов’язків на час проведення перевірки їхньої діяльності.

Голова Мін’юсту звернувся до мера столиці Віталія Кличка з пропозицією в рамках реформ та передачі функцій з реєстрації на місця оголосити спільний конкурс на заміщення посад всіх керівників реєстраційних служб районного рівня та керівництва міської реєстраційної служби. За словами Павла Петренка, керівник та заступники ДВС Києва також будуть звільнені, а діяльність очільників районних управлінь виконавчої служби зазнає перевірки.

Вже найближчим часом буде оголошено публічні конкурси на заміщення вакантних посад у реєстраційній та виконавчій службах столиці. Вони проводитимуться за таким самим принципом, як і відбір керівників та заступників обласних управлінь юстиції.

Причиною таких кадрових рішень стали відвідини без попередження керівництвом Мін’юсту районних реєстраційних служб Києва. За словами Петренка, керівники установ на місцях відверто саботують зміни, які запроваджує міністерство: у багатьох службах довжелезні черги, а їхнє керівництво не інформує людей про можливість зареєструвати компанію або отримати довідку в будь-якому іншому районі, де немає черги.

Водночас він доручив керівнику Департаменту державної реєстрації створити групу зі співробітників центрального апарату Міністерства юстиції та направити її до районних реєстраційних служб для консультування громадян.

Крім того, за дорученням Міністра юстиції, інформація про наявність черг у тих чи інших районних службах має вже найближчим часом з’явитися на сайті Мін’юсту. Завдяки цьому нововведенню громадяни зможуть дізнатися, куди простіше поїхати, щоб зробити ту чи іншу реєстраційну дію без стояння у черзі.

Петренко зауважив, що доля очільників столичної реєстраційної та виконавчої служб спіткає усіх керівників, які не здатні налагодити ефективну роботу на місцях.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
02 Квітень, 2015