В Україні повільно зростає кількість об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, повідомили у департаменті систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону. Як вважають у відомстві, процес уповільнює погана поінформованість населення з боку органів місцевого самоврядування щодо засобів та можливостей реалізації житлової реформи.

У другому кварталі 2016 року за кількістю новостворених ОСББ лідирує Запоріжжя, де зареєстрували 349 об’єднань співвласників. На другому місці Дніпро, третє місце посідає Львів, а четверте — Київ.

Щодо тих будинків, співвласники яких не визначились з формою управління, то Мінрегіон підготував усі необхідні нормативно-правові акти, які врегульовують це питання. Крім того, у департаменті зазначили, що органам місцевого самоврядування необхідно створити робочі групи для збору та систематизації інформації щодо кількості будинків, співвласники яких вже визначились із формою управління, та де цього не сталось. Також має бути проведено технічну «інвентаризацію» багатоповерхівок, в яких управитель призначатиметься за конкурсом.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
27 Липень, 2016