Київрада на пленарному засіданні підтримала рішення щодо надання земельних ділянок для будівництва житла соціально незахищеним верствам населення, яким встановила серед іншого, що учасникам АТО ділянки надаватимуть у першу чергу.

Так, згідно з рішенням, земельні ділянки підлягають першочерговому наданню житлово-будівельним кооперативам (враховуючи мету створення такого кооператива), всі члени яких належать до однієї з наступних категорій: мають статус киян-учасників АТО, воїнів-афганців; мають статус інваліда; мають статус батьків багатодітної родини; іншим категоріям громадян, які відповідно до законодавства потребують соціального захисту з боку держави та перебувають на квартирному обліку.

Для поліпшення житлових умов кооперативи можуть укладати інвестдоговори із суб’єктами підприємницької діяльності щодо спільної забудови зазначених ділянок та отримання квартир.

Виконавчому органу Київради (КМДА) доручено при надані дозволу на розробку проекту відведення землі у власність житлово-будівельного кооперативу враховувати мету створення такого кооперативу, порядок його організації та діяльності відповідно до вимог Житлового кодексу України та Примірного статуту.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
30 Липень, 2015