У Києві діє програма з ремонту житлового фонду на умовах співфінансування для всіх будинків, яким більше 10 років, без винятку. Про це розповів депутат Київради, перший заступник голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Віталій Павлик.

Програма співфінансування діє за принципом:

— капітальний ремонт ліфтів та ліфтового обладнання місто сплачує на 95%, а мешканці будинку — на 5% від загальної вартості;

— ремонт даху місто сплачує на 95%, а мешканці будинку — на 5% від загальної вартості;

— капітальний ремонт будинкових мереж місто сплачує на 85%, а мешканці будинку — на 15% від загальної вартості;

— складання енергетичного сертифікату будівлі місто сплачує на 99%, а мешканці будинку — на 1% від загальної вартості;

— енергоефективні заходи місто сплачує на 70%, а мешканці будинку — на  30% від загальної вартості;

— інші види робіт місто сплачує на 70%, а мешканці будинку — на 30% від загальної вартості.

Для того, щоб долучитися до програми співфінансування мешканці будинку мають створити ініціативну групу з числа співвласників багатоквартирного будинку у кількості трьох осіб та звернутися з відповідною заявою до КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду» відповідного району. Комунальне підприємство розробляє проектно-кошторисну документацію пов’язану з ремонтом. Після отримання дефектного акту та попереднього кошторису ініціативна група інформує співвласників будинку про проведення зборів для прийняття рішення про участь у програмі співфінансування. У разі згоди мешканців будинку укладають договір. Співвласники будинку будь-яким зручним способом збирають кошти та перераховують їх на спеціально відкритий казначейський рахунок.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
21 Липень, 2021