Постійна комісія Київради з питань екологічної політики погодила проект рішення, який має на меті спростити процедуру озеленення прибудинкової території та надати можливість киянам долучитися до благоустрою свого міста.

Передбачається, що керуюча компанія будинку, або самі власники квартир можуть звернутися до Київради із заявою про необхідність озеленення території. У заяві необхідно буде вказати адресу будинку; надати графічні матеріали чи схему земельної ділянки, яка потребує озеленення; назвати підприємство, установу чи організацію, яка здійснює управління багатоквартирним будинком та надати копії документів, що це підтверджують. Також можна додати підписи мешканців будинку.

Як вважають ініціатори проекту, рішення актуальне, адже у столиці понад мільйон автівок, які викидають тонни чадного газу в атмосферу та є головними споживачами кисню. Нові насадження покликані допомогти покращити екологічну ситуацію в місті та вирішити питання з тими територіями, яка не знаходиться на балансі «Київзеленбуду».

Садитимуть дерева все одно «київзеленбудівці», а саджанці вирощуватимуть в міському декоративному розсаднику «Теремки». Перелік дерев, можливих для посадки на прибудинкових територіях визначатиме «Київзеленбуд». До слова, додаткове фінансування комунальної організації складе приблизно 3 млн грн.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
25 Травень, 2017