КМДА повідомляє, що центральні вулиці столиці звільнені від незаконних тимчасових споруд, окрім пересувних автокав’ярень, які постійно змінюють локацію. За планами столичної влади, через два роки в місті не буде незаконних тимчасових споруд.

Так, з моменту започаткування системної хвилі демонтажів незаконних МАФів, спільними зусиллями КП «Київблагоустрій», його підрядних організацій та районних у м. Києві держадміністрацій демонтовано майже 9 тисяч незаконних комерційних тимчасових споруд.

Як нагадали у КМДА, незаконними вважаються тимчасові споруди, розміщені без дозвільної документації, що не сплачують пайову участь до місцевого бюджету, а також порушують низку вимог, що регулюють встановлення подібних споруд. Всупереч усім нормативам незаконні МАФи встановлюють на природоохоронних зонах, важливих підземних комунікаційних мережах, а також перехрестях, чим обмежують видимість руху.

Водночас столична влада повідомила, що сьогодні у Києві близько 6,5 тисяч законних тимчасових споруд, які мають інформаційні талони та сплачують внески до міського бюджету.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
14 Вересень, 2017