В рамках спрямованих на децентралізацію реформ, зокрема у сфері держархбудконтролю, міська влада Києва отримає нові містобудівні повноваження. Як уточнили в КМДА, станеться це вже до кінця вересня.

Так, нові повноваження дозволять новоствореному департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва здійснювати функції щодо об’єктів I-IV категорій складності, розташованих в межах столиці, а саме:

  • надавати, отримувати, реєструвати документи, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, відмовляти у видачі таких документів, анулювати, повертати їх чи скасовувати їхню реєстрацію;
  • приймати в експлуатацію закінчені будівництвом об’єкти;
  • здійснювати у встановленому порядку держархбудконтроль.

 

Водночас, у сфері впливу Держархбудінспекції залишаться об’єкти V категорії складності. А це, наприклад, житлові, громадські або багатофункціональні будівлі заввишки понад 100 м, великі лікарні та інші заклади охорони здоров’я, будівлі університетів, інститутів, шкіл, дошкільних закладів тощо, видовищні об’єкти з масовим перебуванням людей (стадіони, театри, кінозали, цирки, виставкові приміщення тощо), універсами та інші великі торговельні підприємства, мости, АЗС, об’єкти культурної спадщини національного значення.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
20 Вересень, 2016