Території, які занедбані з вини власника чи орендаря, повертатимуть назад до власності міської громади. Як зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, для цього місто матиме всі підстави.

За його словами під час об’їзду Соломʼянського та Голосіївського районів було виявлено низку таких місць: наприклад, приміщення в Очаківському провулку або територія Совських ставків. Причому щодо останньої район має намір розірвати угоду оренди, так як «територія кишить сміттям, водоймища ніхто не чистить, дерева не обрізають».

Як повідомив Пантелеєв, місто планує провести інвентаризацію усіх захаращених територій. «Більшість занедбаних місць і будівель мають своїх власників або орендарів. І наше завдання — змусити їх навести порядок, а не покладати цю роботу на ЖЕКи, які повинні наводити лад на територіях, за які мешканці їм платять квартплату. Якщо ж власники не можуть чи не хочуть цього робити, місто буде змушене ініціювати процедуру повернення таких територій до власності київської громади», — пояснив він.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
07 Квітень, 2016