Столичні будівлі та споруди очистять від комуністичної символіки. Таким чином Київ позбудеться зображень головної емблеми СРСР та «вождя комунізму» Володимира Леніна. Крім того, все вищезазначене столична влада замінить на державну символіку України.

Проект відповідного рішення підтримала постійна комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків. Варто зазначити, що йдеться про будівля і споруди, які належать до комунальної власності столичної територіальної громади.

Так, до 28 червня 2015 року департамент комунальної власності складе перелік будівель та споруд, на яких розміщено комуністичну символіку, та графік її демонтажу. До 24 серпня цього року балансоутримувачі повинні будуть демонтувати відповідну символіки, а до 31 березня 2016 року — встановити замість неї держсимволіку України.

У Київраді також зазначили, що задля уникнення непорозумінь на своєму засіданні депутати складуть повний перелік того, що саме відноситься до комуністичної символіки та узгодять його з представниками громади.

На «декомунізацію» столичних будівель кошти виділять з міського бюджету на 2016 рік.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
24 Квітень, 2015