Постійна комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків підтримала проект рішення «Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства оборони України щодо будівництва закладу освіти на земельній ділянці за адресою вул. Симоненка 3 у Голосіївському районі міста Києва та внесення змін до статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», повідомили у столичній міськраді.

Зараз місто не може будувати дитячі садочки та школи, якщо для відповідної території відсутній або не затверджений детальний план території (ДПТ). Заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів пропонує Верховній Раді виправити цю законодавчу прогалину, зокрема внести необхідні зміни до статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Розуміючи нестачу місць в навчальних закладах Голосіївського району, місто зараз оформлює право постійного користування для зведення школи на вулиці Симоненка, 3. Наразі ця територія знаходиться у державній власності та належить Міноборони. Тому Київрада має намір звернутися до оборонного відомства і Кабміну щодо врегулювання цього питання. Звернення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
05 Листопад, 2019