Столична влада звільнила ПАТ «Холдингова компанія «Київміськбуд» від сплати пайової участі (внеску) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Києва на суму 10,4 млн грн.

Відповідно до прийнятого місцевими депутатами рішення, компанія звільняється від сплати пайової участі на суму 5,5 млн грн, оскільки компанія скоригувала проект будівництва житлового будинку і власним коштом прокладатиме інженерні мережі. Зокрема, по вул. Коперника, 7, у Шевченківському районі «Київміськбуд» запланував об’єкти соціально-побутового призначення, підземний паркінг, гостьову відкриту автостоянку та влаштування майданчика для відпочинку.

Крім того, компанія звільняється від сплати пайового внеску в розмірі 4,9 млн грн за договорами про пайову участь, які будуть укладатися між «Київміськбудом» і департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (КМДА) у зв’язку з будівництвом житлового будинку з офісними приміщеннями, гостьовою автостоянкою та підземним паркінгом по просп. Возз’єднання, 21-В, у Дніпровському районі.

Як ідеться у рішенні, зазначена сума також відповідає частині вартості будівництва інженерних мереж за кошти «Київміськбуду».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
18 Квітень, 2016