Постійна комісія Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту повторно підтримала проект рішення, який передбачає забезпечення освітлення території навчальних закладів столиці.

Як зазначають столичні депутати, чимало навчальних закладів Києва погано освітлюються в темну пору доби. Це дає можливість недобросовісним громадянам пошкоджувати майно шкіл та дитячих садочків, порушувати громадський порядок, залишати після себе сміття.

Крім того, зазначають у Київраді, для великої кількості батьків, в умовах погіршення криміногенної ситуації в місті така ситуація є кричущою, оскільки немає можливості для безпечного відвідування дітьми навчального закладу, а також гуртків, які, як правило, працюють ввечері.

Тому, за проектом, райдержадміністрації повинні будуть створити комісії, які проведуть інвентаризацію мереж освітлення на території комунальних навчальних закладів. Окрім того, проект рішення передбачає передачу на баланс світлових опор КП «Київміськсвітло», та зобов’язання останніх забезпечити повноцінне відновлення опор і освітлення довкола шкіл і дитсадків.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
23 Січень, 2020