Столична влада планує звернутися до Верховної Ради щодо впорядкування організації та діяльності хостелів. Відповідний проект рішення погодила на своєму засіданні постійна комісія Київради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики.

Столичні депутати попросять визначити правовий статус хостелів і подібних об’єктів надання послуг тимчасового проживання, розробити чіткий порядок реєстрації, розміщення та функціонування хостелів на території населених пунктів України, і таким чином унеможливити або жорстко регламентувати розміщення хостелів в житлових будинках, а також запровадити механізм контролю за діяльністю хостелів і розробити дієву систему штрафів та інших санкцій за порушення зазначеного порядку.

Проект Київрада розробила через почастішання випадків використання житлових приміщень в якості об’єктів тимчасового розміщення, так званих хостелів, міні-готелів, приватних гуртожитків, що призводить до порушення прав інших мешканців будинків, які проживають у суміжних з ними приміщеннях. Крім того, деякі хостели не працюють на законних підставах як суб’єкти підприємницької діяльності та не сплачують відповідні податки і збори.

Хостели також часто використовують комунальні послуги без відповідних лічильників (вода, газ, ліфти) і це викликає диспропорції в справедливому розподілі вартості зазначених послуг.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
18 Вересень, 2017

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>