Київрада планує звернутися до уряду з пропозицією затвердити порядок про безоплатну передачу земельних ділянок співвласникам багатоквартирних будинків. Відповідний проект рішення столичні депутати підтримали на засіданні постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Підставою для проекту стала місцева ініціатива щодо звільнення житлово-будівельних кооперативів, житлових кооперативів та ОСББ від сплати земельного податку в Києві.

Крім того, у 2015 році Верховна Рада ухвалила закон «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Документом передбачалась можливість безоплатної передачі земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки, що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир, у їх власність або постійне користування.

Протягом 6 місяців з дня набрання законом чинності, Кабмін мав прийняти постанову, що врегульовує порядок такої процедури. Проте на сьогодні відповідна постанова досі не прийнята. Прийняття зазначеного порядку має сприяти реалізації співвласниками багатоквартирних будинків своїх прав.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
05 Вересень, 2017