Київрада прийняла рішення звернутися до Верховної Ради України щодо зміни меж столиці. Йдеться про можливість приєднання до Києва селища міського типу Коцюбинське.

Як зазначили у міській владі, територія селища відноситься до Києво-Святошинського району Київської області, а межа проходить по діючій міській смузі Києва між забудованою територією селища і лісом Святошинського лісопаркового господарства. Окрім того, Коцюбинське є анклавом столиці і не має шляхів автомобільного сполучення із жодним населеним пунктом, окрім міста Києва. Селище міського типу не входить до жодного адміністративного району міста Києва, проте підпорядковано в сферах освіти та медицини Ірпінській міській раді.

За словами секретаря Київради Володимира Прокопіва, більша частина мешканців Коцюбинського фактично є киянами: вони працюють у столиці, користуються транспортом, школами, садочками, лікарнями.

Наразі територія Коцюбинського знаходиться в межах міста Києва. Але рішення про фактичне приєднання населеного пункту до столиці має приймати Верховна Рада. Адже відповідно до чинного законодавства, межі міста встановлюються саме парламентом.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
28 Вересень, 2018