Столичні депутати внесли зміни до Положення про Департамент земельних ресурсів виконавчого органу Київради (КМДА), якими розширили повноваження відповідного структурного підрозділу.

Так, згідно із рішенням передбачено наділити департамент додатковими завданнями щодо здійснення державної реєстрації речових прав на земельні ділянки та їх обтяжень, а також наданню відомостей з Державного земельного кадастру у випадках, передбачених чинним законодавством.

Окрім того, якщо раніше департамент, відповідно до п.3.28 Положення, забезпечував здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції, то у новій редакції він здійснюватиме заходи щодо запобігання та виявлення корупції.

Прийняття рішення Київрадою пов’язане із необхідністю привести Положення у відповідність до Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
12 Березень, 2016