Київська міськрада затвердила детальний план території в межах вулиць Оноре Де Бальзака, Милославської, Миколи Закревського и Олександра Сабурова у Деснянському районі столиці.

Територія розробки ДПТ становить 410 га. Територія житлової забудови — 197,5 га, і протягом 20-ти років вона повинна збільшитися до 226 га. Переважна частина території на даний час забудована 10-22-ти та 16-25-ти поверховими житловими групами. Поверховість перспективного житла планується виконати в межах 27 поверхів.

Згідно з планом, квартали нової забудови буде повністю забезпечено закладами освіти. Наразі будується дитячий дошкільний заклад на 280 місць. Також передбачається зведення загальноосвітньої школи на 1080 місць.

У ДПТ намічено будівництво основних проїзних частин вулиці Оноре де Бальзака по 3 смуги руху в кожному напрямку. Передбачена реконструкція вулиці Закревського з розширенням проїзної частини до 15 м. Подовжуються вулиці Милославська та Цвєтаєвої. У межах ДПТ намічено будівництво велосипедних доріжок вздовж магістральних вулиць: основні веломаршрути будуть прокладені проспектом Маяковського та вулицею Оноре де Бальзака.

Передбачено будівництво комплексів багатоповерхових гаражів. Загальна місткість складатиме 8650 машиномісць. Вздовж проїздів до житлових будинків та громадських об’єктів передбачені відкриті автостоянки для постійного та тимчасового зберігання автомобілів.

Окрім того, зазначили у столичній владі, відповідний ДПТ дає можливість постраждалим інвесторам ЖК «Перлина Троєщини» отримати необхідні дозвільні документи на проведення будівельних робіт та введення в експлуатацію свого житла.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
26 Червень, 2018