Столичні депутати затвердили новий Порядок розміщення інформаційних вивісок у Києві, у якому чітко прописані особливості та терміни реєстрації вивісок, порядок їхнього розміщення, вимоги до місця розташування, демонтаж самовільно розміщених конструкцій та відповідальність за їх незадовільний зовнішній вигляд. Документ також передбачає критерії щодо розмірів, матеріалів, техніки, стилістики та інформаційного наповнення вивісок.

Так, новий Порядок забороняє розміщення вивіски, яка закриватиме балкон, архітектурний та скульптурний декор фасадів, таблички з назвами вулиць і номерами будинків. Відтепер площа вивіски не повинна перевищувати 3 кв.м, а сама конструкція не має перешкоджати експлуатації та ремонту будинків. Вивіска повинна відповідати державним стандартам і вимогам пожежної, електричної та екологічної безпеки. Документом також рекомендується, щоб стилістика конструкції гармоніювала з фасадом, на якому вона розміщується.

Як переконують в Київраді, новий порядок містить «виключно дерегулятивний характер і зменшує залежність бізнесу». Новий документ встановлюватиме повну регламентацію всіх етапів розгляду документів і прийняття рішень.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
26 Квітень, 2017