Київрада прийняла рішення про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Київтеплоенерго» на 800 млн гривень. Для фактичного виділення коштів будуть внесені зміни до бюджету столиці.

Зазначена сума піде на придбання енергоносіїв, протиаварійної техніки та ремонтних матеріалів, які знадобляться для усунення аварій на старті та під час опалювального сезону. Ризик підвищеної аварійності комунальні служби прогнозують зважаючи на тривалу відсутність теплоносія в мережах.

У серпні для ліквідації аварійних ситуацій «Київтеплоенерго» вже придбало нову спеціалізовану техніку: 12 екскаваторів JCB із навісним обладнанням, 2 крани-маніпулятори, 2 аварійних автомобілі та 11 «спецаварійок» на базі Ford. Ці авто необхідні для оперативної ліквідації пошкоджень. До кінця року підприємство планує закупити ще 8 спецаварійних автомобілів із гідравлічною технікою, 2 аварійні повнопривідні машини, обладнані на випадок стихійних лих, та асфальторіз.

Нагадаємо, «Київтеплоенерго» стало виконавцем послуг з постачання гарячої води та опалення у Києві з травня 2018 року, після завершення угоди з ПАТ «Київенерго». З 1 серпня підприємство забезпечує роботу ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, а також сміттєспалювального заводу «Енергія».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
20 Вересень, 2018