У Київраді вдосконалюють проект рішення, відповідно до якого будуть оприлюднювати інформацію про кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб, що претендують на отримання прав на землю чи майно територіальної громади столиці. Так, постійна комісія КМР з питань містобудування, архітектури та землекористування погодила правки до документу.

Згідно зі змінами, пропонується вказувати в пояснювальній записці інформацію не лише про кінцевих бенефіціарних власників, а й про засновників (учасників) юридичних осіб-заявників. Відповідні відомості можуть бути отримані безкоштовно з відкритого реєстру Міністерства юстиції України.

Окрім того, відомості про кінцевих бенефіціарних власників необхідно буде оприлюднювати не лише в проектах рішень, які виносяться на розгляд сесії Київради, а й в листах, заявах та пропозиціях, що розглядаються під час засідань постійних комісій КМР.

Нагадаємо, що згідно з чинним законодавством ще з 2015 року всі товариства зобов’язані оприлюднювати та оновлювати інформацію про своїх кінцевих бенефіціарних власників у відкритому Єдиному державному реєстрі юридичних осіб. Але деякі товариства, що подають клопотання на отримання землі або приміщень комунальної власності, ігнорують ці правила.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
26 Січень, 2018