Кожен громадянин зможе особисто перевірити кому належить та чи інша нерухомість.

Тепер кожен зможе подивитися : кому належить нрухомість. Таку інформацію можно дізнатися на сайті Державного реєстру України або через реєстратора, а також нотаріус.

Народні депутати підтримали законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих юридичних осіб та публічних діячів, які отримують вигоду”. Такий законопроект надає вільний доступ до Державного реєстру прав на нерухомість.

На сьогодні така база даних не пристосована, щоб всі бажаючі могли шукати потрібну їм інформацію. Як стало відомо для її відкриття необхідно близько півроку. Також не менш важливим є той факт, що дані в реєстрі тільки за останні кілька років, принаприклад, якщо майно було приватизовано десять років тому, то його даних в реєстрі не буде, щоб в реєстрі можна було знайти таку інформацію, всі українці повинні зареєструвати своє майно.

Така необхідність виникла через витрати часу на запити правоохоронних органів для отримання інформації з Реєстру прав власності на нерухомість.

Також державні органи будуть мати повний доступ до інформації Реєстру як за об’єктом, так і за суб’єктом. Це вплине на прозорість влади, дасть можливість перевіряти і контролювати високопоставлених осіб щодо належного їм майна, і значно спростить роботу реєстраторів.

 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
23 Жовтень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>