У столиці набрала необхідну кількість голосів та прийнята до розгляду електронна петиція під назвою «Визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Києва, дозволити їм вільно жити в підвалах, горищах та інших місцях постійного перебування та знищувати гризунів».

Автор звернення зазначає, що в столиці спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замурування котів в підвальних приміщеннях житлових будівель. «З метою захисту тварин від подібного жорстокого поводження, необхідно визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Києва та заборонити їх безпричинний вилов та вбивства», — наголошує автор ініціативи.

Котам хочуть дозволити вільно жити та пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їхнього постійного перебування, «оскільки вони виконують вкрай важливу функцію природної дератизації — знищення гризунів».

Як зазначили в КМДА, мер уже доручив постійним комісіям Київради з питань екологічної політики та з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, а також виконавчому органу Київради (КМДА) розглянути електронну петицію в установленому порядку.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
15 Лютий, 2017