Держархбудінспекції та Держагентство з питань електронного урядування презентували нову електронну послугу в будівельній сфері — онлайн-подачу документів для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності та внесення змін до переліку видів робіт провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій.

Суб’єкти господарювання можуть подати такі документи у будь-який зручний час 24 години 7 днів на тиждень через мережу Інтернет, витративши на це не більше декількох хвилин. До сих пір подати документи на отримання ліцензії можна було у паперовій формі до Держархбудінспекції (Київ) особисто або поштою.

Подання документів для отримання ліцензії та внесення змін до переліку робіт здійснюється через електронну систему e-dabi.gov.ua, а також на єдиному державному порталі адмінпослуг poslugy.gov.ua. Електронна форма документів з автоматичною перевіркою та підказками значно мінімізує ризик допущення помилок при її заповненні.

Здобувачу ліцензії автоматично буде направлятися інформація щодо етапів розгляду його документів. Також, можливо перевірити факт видачі ліцензії, переглянувши запис у єдиному реєстрі через мережу Інтернет.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
06 Липень, 2016