Столичні депутати затвердили нові правила користування Київським метрополітеном, відповідно до яких у метро заборонено жебракувати, розклеювати рекламу, займатися агітацією, здійснювати підприємницьку діяльність, гучно вмикати музику та грати на музичних інструментах. Проведення масових заходів на станціях столичної підземки також під забороною.

Для безпечного пересування пасажирів із вадами зору дозволяється проїзд із собакою-поводирем. Тварина повинна мати ошийник, намордник, спеціальне посвідчення та пройти навчання в умовах метрополітену.

Спортивне спорядження (лижі, санки, ковзани, велосипеди тощо) перевозяться виключно в чохлах. Також належна упаковка потрібна для садового інвентаря, саджанців, риболовних снастей.

Пасажири метро зобов’язані мати охайний зовнішній вигляд: вхід до підземки буде заборонено частково одягненим пасажирам, а також без взуття або в нижній білизні. Також не можна пересуватися на самокатах, роликових ковзанах і скейтах.

Попередні правила столичної підземки були затверджені Київрадою у 1995 році, а тому визнані застарілими та такими, що не враховують вимог законодавства про міський електричний транспорт.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
15 Листопад, 2019