Український парламент обрав 2 грудня новий уряд на чолі з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. Зокрема, міністром аграрної політики та продовольства України став Олексій Павленко (єдиний представник об’єднання «Самопоміч» в Кабміні), змінивши на цій посаді свободівця Ігоря Швайку.

За плечима у новопризначеного міністра — більше десяти років топ-менеджменту, досвіду в стратегічному плануванні, консультуванні та аудиті. До недавнього часу Павленко був членом правління ТОВ «Житлобуд» і входив до наглядової ради ТОВ «Європейські молочні технології». До цього два роки був членом наглядової ради ТОВ «Агропрогрес Холдинг».

Олексій Павленко є випускником Києво-Могилянської академії (1998 р.), Міжнародної бізнес-школи (1999 р.), Академії міжнародної торгівлі при Міністерстві економіки України (2000 р.), а також здобув ступінь МВА у нідерландській школі бізнесу Університету Нінроде (2002 р.). Серед іншого, він встиг попрацювати президентом і генеральним директором групи компаній «Райз», а також гендиректором концерну «Фокстрот».

Павленко зізнався, що з бізнесу він вирішив піти, щоб зробити свій внесок у розвиток країни в настільки історичний і визначальний для неї період. Як і у його попередника, у нового міністра немає профільної освіти або багаторічного досвіду роботи в аграрній сфері, зате є значний управлінський досвід.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
03 Грудень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>