Голова Мінекономіки Ігор Петрашко та основні стейкхолдери зернового ринку підписали Меморандум про узгодження позицій на ринку зерна на 2020/2021 маркетинговий рік, повідомили у відомстві. Документ набирає чинності з дня підписання та діє до 1 липня 2021 року.

Серед учасників зернового ринку підписантами виступили: Американська торгівельна палата в Україні, Українська зернова асоціація, Європейська Бізнес Асоціація, ГС «Всеукраїнський аграрний форум», ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників України», ГС «Борошномели України», об’єднання підприємств хлібопекарної промисловості «Укрхлібпром», Всеукраїнська асоціація пекарів.

Так, сторони погоджуються співпрацювати з питань узгодження балансових характеристик зернового ринку України в 2020/2021 маркетинговому році з метою організації забезпечення продовольчої безпеки та уникнення застосування експортних обмежень. Відповідний додаток з уточненням прогнозів врожаю цього року та узгодженням обсягів можливого експорту планується підписати у серпні-вересні поточного року у зв’язку з турбулентністю погодних умов.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
03 Липень, 2020