Міністерство оборони оголосило конкурс з придбання квартир на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України. Як повідомили у відомстві, його мета — забезпечити житлом військовослужбовців та членів їх сімей відповідно до вимог постанови Кабміну від 16 лютого 2011 року № 147 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу».

Квартири, запропоновані для придбання на умовах пайової участі, мають бути розташовані в об’єктах житлового будівництва зі ступенем готовності не менш ніж 70%, які, відповідно до титулів будов (об’єктів), плануються до прийняття в експлуатацію вже в поточному році. Запропоновані квартири на вторинному ринку повинні розташовуватися у вже введених в експлуатацію житлових будинках.

Міноборони наголосило, що закупівля квартир «проводитиметься максимально відкрито, прозоро і неупереджено» на умовах добросовісної конкуренції під час оцінки пропозицій учасників конкурсу. До участі у останньому запрошуються всі охочі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
31 Жовтень, 2019