Міністерство розвитку громад та територій України підтримує законопроект №2458 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг», повідомили у відомстві.

Документом запроваджується одномоментний перехід на нові договори про надання комунальних послуг, спрощується процес укладення шляхом запровадження публічних договорів, врегульовуються окремі питання надання ЖКП на період переходу до відносин за новим законодавством.

Зокрема, Мінрегіон підтримує пропозицію Асоціації міст України, ОСББ та управителів щодо базової моделі технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання. Відомство також підтримує положення проекту, яким визначено зобов’язання уряду щодо розробки порядку списання багатоквартирних будинків, у яких розташовані приватизовані квартири та нежитлові приміщення, з балансу відповідних міністерств, інших ЦООВ, органів місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ, організацій, щоб співвласники таких будинків нарешті отримали можливість управляти своїм майном.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
27 Листопад, 2019