У Мінрегіоні назвали головні завдання на 2018 рік. Так, у найближчих планах відомства – робота над новими Містобудівним і Житловим кодексами, розробка Стратегії поводження з водними ресурсами, яка дуже давно не переглядалася, планування територій та подальша передача повноважень державного архітектурно-будівельного контролю на місця.

Крім того, за інформацією міністерства, закони з децентралізації, які були прийняті в минулому році, дали можливість підсилити добровільне об’єднання громад і зростання податкових надходжень до місцевих бюджетів. Тому цього року Мінрегіон працюватиме над формуванням спроможних громад, їхнім законодавчим посиленням, розбудовою мережі дитсадків, розвитком систем ЦНАП, НОП та центрів безпеки.

Також відомство зосередиться на енергоефективності та ЖКГ. Йдеться про імплементацію прийнятих ключових законів з енергоефективності (розробка понад 45 нормативно-правових актів), мотивацію до об’єднання в ОСББ, запуск Фонду енергоефективності та ринку енергоаудиторів і професійних управителів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
25 Січень, 2018