У нових державних будівельних нормах щодо містобудування — ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» — введена норма щодо розробки комплексних схем транспорту (КСТ) на 30-40 років у містах з кількістю населення понад 100 тисяч осіб.

Як зазначили в Мінрегіоні, КСТ передбачає аналіз існуючого стану транспортної мережі — роботи громадського та іншого міського транспорту, ефективності залізничних, морських чи авіаперевезень, автобусних, трамвайних та інших маршрутів, а також функціонування аеропортів, вокзалів, портів тощо, — на основі якого визначаються подальші кроки та шляхи розвитку.

Комплексна схема розробляється як окремий документ на основі затвердженого генерального плану міста. У ньому повинні враховуватись соціально-економічні та планувальні особливості міста, зростання населення і території, розміщення населення і його демографічна структура, перспективні зміни у розміщенні підприємств промисловості, будівництва, великих торгових й інших об’єктів та виходячи з цього обов’язково — перспективний рівень автомобілізації.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
11 Лютий, 2019