Задля створення комфортних умов проживання військовослужбовців контрактної служби зі спеціального фонду Державного бюджету буде виділений 1 млрд гривень. Відповідну пропозицію вніс Президент України Петро Порошенко під час засідання РНБО.

Глава держави наголосив на необхідності забезпечити в пунктах постійної дислокації бригад нормальні умови розміщення для військових. «У нас зараз більше 90 тисяч контрактників уклали контракти зі Збройними Силами України. По факту, ми маємо 100% військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО на контрактній основі. Для повернення в пункти постійної дислокації ми маємо забезпечити їм комфортне житло. Це будуть не казарми, а житло для контрактників», – зазначив Порошенко.

Президент поставив завдання, щоб з виділених коштів було забезпечено розміщення мінімум 15 тис. контрактників, які «будуть мати можливість повноцінно відпочивати і відійти від стандартів радянської армії».

Глава держави наголосив, що необхідно забезпечити будівництво в межах 150 тис. квадратних метрів житла і створити близько 100 житлових комплексів з відповідною інфраструктурою для проживання і реабілітації військовослужбовців.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
11 Липень, 2017