У нових чинних змінах до ДБН Б.2.2-5:2011 «Благоустрій територій» введено можливість розміщувати дитячі майданчики на дахах напівпідземних і наземних споруд висотою до 15 м, але не більше 3-х поверхів.

Згідно зі змінами, розміщення таких дитячих майданчиків дозволяється за умови обов’язкового дотримання безпечної експлуатації майданчика — обладнання його парапетом та захисною огорожею висотою 2 м, а також за можливості безбар’єрного доступу за допомогою ліфта або пандуса.

На території таких майданчиків заборонено розміщувати вентиляційні канали, антени, споруди мобільного та стільникового зв’язку. Каркаси захисної огорожі мають виготовлятися зварними, а блискавкозахист такого майданчика слід проектувати у відповідності з ДСТУ Б В.2.5-38 «Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд».

Ще однією умовою розміщення такого майданчика на покрівлі будівлі є забезпечення відводу дощових та талих вод та, за необхідності, шумозахисту нижчерозташованих приміщень. Висота розміщення такого майданчика не повинна бути більшою ніж 15 м (але не більше 3-х поверхів) від рівня полу 1-го поверху споруди або землі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
28 Лютий, 2019