Держгеокадастр на виконання доручення прем’єр-міністра щодо розробки єдиної інтегрованої системи державних кадастрів розпочав наповнення Публічної кадастрової карти новими шарами. Зокрема, додано окремі інформаційні шари «Незареєстровані землі», «Ліси», «Природно-заповідний фонд», повідомили у прес-службі відомства.

Уся інформація є максимально прозорою та надається профільними установами: Державним агентством лісових ресурсів, Міністерством енергетики та захисту довкілля, а також на підставі даних Державного земельного кадастру.

Дані для шару «Незареєстровані землі» доступні на всю територію України. Шар «Ліси» наразі доступний на територію Вінницької області та буде оновлюватися поступово по інших областях. Шар «Природно-заповідний фонд» містить інформацію про 125 об’єктів природно-заповідного фонду державного значення. Об’єкти місцевого значення будуть додаватися надалі.

Також на Публічній кадастровій карті було представлено шар умовної прибережної захисної смуги, отриманий в автоматичному режимі з урахуванням норм статті 60 Земельного кодексу України.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
15 Жовтень, 2019