Мінрегіон планує ввести персональну відповідальність на всіх етапах будівельної діяльності, а також лібералізувати дозвільні процедури в сфері містобудування. Про це заявив голова Мінрегіону Олексій Чернишов під час засідання ради директорів Конфедерації будівельників України.

За словами міністра, реформа передбачає не лише лібералізацію ринку та запровадження декларативного принципу отримання дозвільно-реєстраційних документів, але й введення персональної відповідальності на всіх етапах від надання вихідних даних для розробки проекту і до введення будівлі в експлуатацію. Мова йде про архітекторів, представників технічного нагляду, інженерів і держслужбовців.

У співпраці з експертами та представниками ринку Мінрегіон розробив концепцію законопроекту щодо внесення змін до деяких Законів України щодо подальшого реформування системи органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, прийняття якого стане завершенням реформи в сфері містобудівної діяльності та дозволить остаточно ліквідувати ДАБІ.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
03 Березень, 2021