В Україні створять єдиний реєстр не забезпечених житлом родин військовослужбовців, працівників СБУ, Служби з надзвичайних ситуацій та Держслужби спецтранспорту, які загинули в ході антитерористичної операції. Таке доручення дав голова уряду Арсеній Яценюк, додавши, що йдеться про всіх, хто брав участь в АТО і загинув при виконанні службового обов’язку.

За словами прем’єр-міністра, є два шляхи для придбання зазначеного житла: виплатити кошти родинам загиблих, щоб вони самі вирішували, яку квартиру і де саме купити, або ж покласти завдання із забезпечення їх житлом на обласні держадміністрації. Щодо другого варіанту, то Яценюк нагадав, що він уже практикувався у різних областях і Кабмін виділяв кошти на придбання такого житла.

Голова уряду пообіцяв дати Міністерству фінансів вказівки з приводу фінансування придбання житла для сімей загиблих у зоні АТО, а також запевнив, що уряд разом з облдержадміністраціями підготує відповідний проект постанови. Координувати ж питання доручено Міністерству оборони.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
03 Лютий, 2015