Уряд Федеральної Республіки Німеччина допомагає Україні з розвитком соціальної інфраструктури у регіонах, що найбільше постраждали внаслідок збройної агресії РФ, повідомили у прес-службі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Йдеться про новий проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VIII)» вартістю 13,1 млн євро для проведення енергоефективної модернізації закладів медичної допомоги, проведення закупівель сучасного базового медичного обладнання та обладнання для амбулаторної діагностики та лікування хвороби COVID-19 та її наслідків на території Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей, а також на контрольованих урядом України територіях Донецької та Луганської областей.

Також передбачається підписання додаткових угод по проектах УФСІ VI та УФСІ VII вартістю 23,4 млн євро.

Із них 9 мільйонів направлено на будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб (13 об’єктів) та покращення інфраструктури (6 шкіл та 7 дитячих садочків) у громадах, які приймають ВПО. Другий грант у розмірі 14,45 млн євро спрямовано на поліпшення умов надання медичної допомоги.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
22 Січень, 2021