Нормативна грошова оцінка земельної ділянки – це основа для розрахунку оплати за аренду земельних ділянок, розміру земельного податку, державного мита під час укладення договору дарування земельної ділянки, прийняття у спадщину тощо. Оцінку проводять на землях всіх категорій та форм власності за рішенням органувиконавчої влади чи органу місцевого самоврядування, або на підставі договору.

Визначати нормативно грошову вартість земельної ділянки, уповноважені територіальні органи Державного агентства земельних ресурсів. Результатом такої оцінки є виписка з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі.

Для проведення нормативної грошової оцінки земельної ділянки, необхідні наступні документи:

  • копія державного акту чи іншого правовстановлюючого документу на землю;
  • копія договору оренди земельної ділянки, (зареєстрованого належним чином);
  • копія всіх сторінок паспорту і податкового номеру власника/орендаря;
  • копія свідоцтва про деражвну реєстрацію юридичної особи та довідки управління статистики власника/орендаря.

Спеціалисти компанії «Укрземконсалт» розуміють, що від суми визначеної в нормативній грошовій оцінці, залежить орендна ставка користувача чи розмір податку, який необхідно сплатити власнику земельної ділянки при відчудженні. Тому, звернувшись до нас, ви отримаєте не лише кваліфіковану консультацію, а й можливість заощадити кошти, користуючись ділянкою.

Укрземконсалт – це перевага!

Для отримання інформації щодо вартості послуг та отримання первинної консультації, звертайтесь за телефонами: (044) 384-14-41, (067) 114-14-41.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
19 Лютий, 2013

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>